" Sizde ekibimize katılıp , Web sitemizde yazar olmak ister misiniz ?

Araştırmayı seven , bilgi ve becerisine güvenen.

Gönüllü olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar.
seçeneğine tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. "

Uludag Universitesi Otomotiv Muhendisligi Bölümü Hakkında Bilgi / Elestiri / Yorum

Paylasan: Tarih: 12 Şubat 2015 Perşembe | 10:21

Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümünü Tanıyalım.Merhaba , Blog Sitemize Hoş Geldiniz.

Bugünkü yazımızda sizlere Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümünü tanıtmaya çalışacağız.

Daha önceki tanıtım bültenimizde yer verdiğimiz üniversiteler hakkındaki paylaşımlarımızın temel amacı , üniversite sınavına hazırlanan Lise çağında veyahut mezun olmuş öğrenci arkadaşlarımıza rehber olabilmek.
Çoğu kişi yanlış tercihler sebebiyle okuduğu bölümü yarıda bırakıp tekrar sil baştan hazırlanıp yeniden sınava giriyor. Buda öğrenci arkadaşlarımızın hem moralini motivasyonlarını psikolojilerini bozduğu gibi aynı zamanda iş hayatına atılma konusundada büyük bir zaman kaybınada neden olmakta. Daha da irdelersek  bir çok açıdan doğru tercih konusunun ne denli mühim bir mevzu olduğunu bilmek ve bu işi ciddiye almak lazım.
Lafı fazla uzatmadan ; siz değerli dostlarım arkadaşlarım kardeşlerim Uludağ Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü hakkında aklınıza gelen her türlü soruyu yorum yazarak sorun. Konu hakında bilgisi ve deneyimi olan  kişilerde mutlaka cevaplayacaktır. Yorumları her gün takip etmenizi öneririm.

Ha bu arada , lütfen ; yorumları okumadan soru sormayın. Bazen aynı soruyu bir çok kişi gereksiz yere tekrarlıyor. Böyle durumlarda yorumlarınız yayınlanmaz. Buna dikkat etmenizi irca ederim .
Ve bir hatırlatma daha ;

"Sorulara Kimler Cevap Yazabilir ?"

 Sadece konu hakkında bilgi sahibi olanlar ; üniversitenin öğretim , araştırma görevlileri kısaca akademik kadrosu ile personelide dahil olmak üzere , bahsi geçen üniversitede okumuş , o ortamda bulunmuş kişiler sorulara cevap yazsın.

Yorum yazanlar için hatırlatma; Objektif bir şekilde olaya yaklaşmaları gerektiğini , aksi taktirde kişileri zan altında bırakıp ve aynı zamanda yanlış yönlendirmenin vebali altına gireceğinizi unutmayınız.

UYARI: Herkes yazdığı yorumlardan resmi olarak sorumludur. Bu sebepten dolayı ; yanlış bilgilendirme , aşağılayıcı ifadeler, küfür , hakaret , "Kurumu , özel ve tüzel kişileri karalama , rencide edici v.s." gibi yorumlar yazmayınız. Sadece objektif bir şekilde saygı ve ahlak kurallarına kendinize ve Türk Milletinin gelenek göreneklerine aile terbiyesine yakışır şekilde yorum yazınız.

 Yorum yazmadan önce blog sitemizin "Hizmet Kullanım Şartları" sözleşmesini okuyunuz.

-------------------------------------------------------------------------------------------NOT: Fotoğraflar Universitenin Resmi Web Sitesinden Alınmıştır.
Fotoğraflara tıklarsanız , daha büyük ve net halini görürsünüz.

Akademik ve idari personel kadrosu, ders içerikleri , laboratuvarları, staj ve iş yeri eğitim olanakları, ulaşım , iletişim v.s. gibi konularda 
daha fazla bilgi için:

Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği
Resmi Web Sitesi: http://otomuh.uludag.edu.tr/Kendi Bülteninden Uludağ Universitesi Tanitim FilmiTRT AVAZ Kampüs Programı :
Bursa Uludağ Üniversitesi Tanıtım Programı
Bu konuyu paylas :

0 yorum:

Yorumunuzu Yazmadan Önce Aşağıdan Yorum Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederiz. Kurallara Uymayan Yorumlar Yayınlanmicaktır... Saygılar

-Yorum Kuralları-
1-Yorumlarınız Konuyla Alakalı Olsun
2-Kötü İçerikli,Küfür,Ahlak Dışı veya Size Yakışmayan Kelimeler Kullanmayınız
3-Yazım Kurallarına Uygun Okunaklı ve Açıklayıcı Yorumlar Yazmanızı Umuyoruz
4-Sitemizde Yazılan Yorumlardan Site Yöneticilerimiz ve Sitemiz Kesinlikle Sorumlu Değildir... Yorumların Tamamı Yorumu Yazan Kişilerce Yayınlandığı için Mesuliyet Kabul Edilmemektedir.
****=Surç-u Lisan Ettiysek Af Ola=****
Sitemizde Sizi Ağırladığımız İçin Çok Büyük Bir Kıvanç ve Mutluluk Duymaktayız...
Bizimle Olduğunuz için Teşekkürler (Otomotiv Mühendisleri Ekibi...)

 
Support : Creating Website TOMO | TOMDER | Automotive Design
Copyright © 2012 - 2015 Otomotiv Mühendisliği © 2020 - Her Hakki Saklidir
Template Renewal by Alican Sirin Published by Facebook Group
Proudly powered by :Google | Blogger