" Sizde ekibimize katılıp , Web sitemizde yazar olmak ister misiniz ?

Araştırmayı seven , bilgi ve becerisine güvenen.

Gönüllü olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar.
seçeneğine tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. "

Biz Kimiz ?

Paylasan: Tarih: 22 Mart 2015 Pazar | 07:38Merhaba Sevgili Ziyaretcimiz veyahut Meslektaşımız.

Öncelikle bu  siteyi niçin kurduğumuzu belirterek konuya başlayalım."Otomotiv Mühendisliği Sitesi" nin kuruluş amacı , son zamanlarda Türkiye'mizde devlet ve vakıf üniversitelerinde yeni yeni kurulan ve hala diğer üniversitelerde de kurulmaya başlanan "Otomotiv Mühendisliği" bölümü ile ilgili web aleminde arayacağınız herşeyi bir araya getirmek istedik.
Bölüm ile ilgili ;  ders notları , eğitim konularından tutun da , üniversitelerdeki çalışmalar , ilanlar , duyurular , hocalarımızın makaleleri (izin alınarak) , örnek sınav soruları ve daha bir çok konuda vatandaşlarımız içinde teknik destek , oto rehberi gibi yardım, haber ve iş ilanlarıda düşünülerek bir çok kategoride paylaşım yapacağımız , bir web site oluşturmayı düşündük.

Ve asıl niyetimiz ise ; ülkemizde 2023 vizyonumuzu gerçekleştirmek için yerli üretim konularında bilgi paylaşımı ve "Neler Yapabiliriz?"gibi sorulara hep beraber cevap aramak için bu yola koyulduk.


Bunca açıklamadan sonra "Biz Kimiz ?" sorusuna gelirsek :

Bizler ,  bireyselliği gözardı ederek , gönlünde vatan aşkıyla; ümmet , millet ve insanlık için mücadele eden. Bu uğurda gönüllü olarak koşturan ve  çabalayan mühendisleriz.

Her birimiz , farklı bir üniversiteden bir araya gelmiş Otomotiv Mühendisleriyiz.Otomotiv Mühendisliği  Sitesi
www.otomotivmuhendisligi.org
Bu konuyu paylas :

Admin:

Otomotiv Mühendisliği öğrencisiyim ve ayni zamanda baba mesleğinden dolayı çocukluğumdan beri otomotiv ile iç içeyim, oto sanayide büyüdüm diyebilirim. Bu blog siteyi kurup, iyi bir ekip oluşturarak, tüm meslektaşlarımıza ve Türkiye’miz için yerli üretime teşvik amacıyla bilgi paylaşmaya çalışıyoruz. Ayrıca TOMO’nun da kurucusuyum. Bunun yani sıra , henüz resmi olmasa da otomotiv mühendisleri derneği (TOMDER) ve grubunu da sosyal mecrada koordine etmekteyim. İlgi alanlarım, otomotiv tasarım, teknik konular ve 2008,den beri devam ettiğim blog yazarlığı.

E-Mail: www.otomotivmuhendisligi@gmail.com

Alican SiRiN tarafindan yazilan yazilar (Hepsini Gor)

 
Support : Creating Website TOMO | TOMDER | Automotive Design
Copyright © 2012 - 2015 Otomotiv Mühendisliği © 2017 - Her Hakki Saklidir
Template Renewal by Alican Sirin Published by Facebook Group
Proudly powered by :Google | Blogger