" Sizde ekibimize katılıp , Web sitemizde yazar olmak ister misiniz ?

Araştırmayı seven , bilgi ve becerisine güvenen.

Gönüllü olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar.
seçeneğine tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. "

Hizmet Kullanim Sartlari

Bu Siteyi Ziyaret Ettiyseniz Mutlaka Bunları Bilmelisiniz

Hizmet Kullanım Şartları

  • Blog İçeriği ve Paylaşımlar

-Blog Sitemizin İçeriği-

www.otomotivmuhendisligi.org sitesi otomotiv sektörü,iş dünyası -meslek,eğitim , reklam-tanıtım ,danışmanlık hizmetleri ve diğer konular üzerine yazarlar açısından kişisel haber ve içeriklerin bulunduğu bir blog sitesidir.


  • Sitedeki Linkler-Sitemizdeki Dış Kaynaklı Linklerden ve adresteki sitelerin içeriğinden sorumlu değiliz-

www.otomotivmuhendisligi.org sitesinde bulunan linkler tasarım ve yazar ekibi tarafından yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içeriklerini takip edemediğimiz için sorumluluk kesinlikle bu dış kaynaklı site sahiplerine aittir ve Ziyaretçilerin bu linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

(Yorum içeriğinde verilen linkler ile yazıların yasal sorumluluğu , yorumu yazan kişiye aittir. )


  • İçerik Kullanımı

-Sitemizdeki içeriklerin Kullanım Şartları-

www.otomotivmuhendisligi.org tarafından yazılan yazıların , hazırlanan içerik ve paylaşımların her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıları, bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. 
(Bahsi geçen şartlar aşağıda verilmiştir. bknz: İçerik Kullanım Şartları )


  • İçerik Kullanım Şartları:
1=> Yazı içeriklerinin hiçbirini isteğinize göre değiştirme hakkınız yok. Direk alıntı yapılabilir , kaynak gösterilerek.
2=> Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa www.otomotivmuhendisligi.org kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
3=> Yazı içerikleri İnternet'te kullanılacaksa aşağıdaki linklerden herhangi birini aktif çalışır şekilde , yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız.
4=> Bu yazı www.otomotivmuhendisligi.org 'dan Alınmıştır.
5=> Kaynak : www.otomotivmuhendisligi.org
Yada sitenizden www.otomotivmuhendisligi.org adresine link vermelisiniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yazarlar ve Ziyaretçilerin Yazmış Oldukları Yorumlar ile Paylaşımları Açısından  

Sorumluluk Beyannameleri ve Kullanım Şartları Şunlardır:

-Hizmet Kullanım Şartlarımız-

Aşağıda www.otomotivmuhendisligi.org'un kullanım şartları yer almaktadır.
 Tüm ziyaretçi ve yazarlar bu kuralları kabul etmiş sayılacağından lütfen dikkatle okuyun.

Kullanım şartları dışında kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir içerik ve malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. 

 Ancak ; telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız ve açık kaynak belirtmeniz koşuluyla, kendi kişisel amaçlarınız için bu sitedeki içerikleri kullanabilir ve web sitenizde paylaşabilirsiniz.


-Maddeler Halinde Hizmet Kullanım Kurallarımız-


1-Kuralların OnayıSitemizin kurallarını, tüm ziyaretçiler ile yazarlarımız kabul etmiş sayılır.

2-Kayıt Kuralları: Sitemize yazar olmanız halinde; kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Tarafımızca yapılan kontroller sonucunda, verdiğiniz bilgilerde, yalan, hile gibi art niyetli yollara başvurmuş iseniz kaydınız silinebilir.

3-Hizmetlerin kullanımı :  

-Kurallara uyulduğu müddetce hizmetleri sağlıklı bir şekilde yürütebiliriz-

Sitemiz, tüm kullanıcılarımız için ücretsiz hizmetler sağlamaktadır. Fakat; dış kaynaklı linklerin içeriğinden bunu kullanan kullanıcı sorumludur, sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Yapılan kontroller, ziyaretçi ihbarları ve diğer yollarla servislerde kurallara uymadığı tespit edilen kullanıcının, kullandığı hizmete ve yazarlığına haber verilmeksizin son verilebilir ve telif hakkı kanunları gereğince paylaşımları silinebilir. Bunların dışında bilgimiz dışında kalan alanlarda sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

4-Ziyaretçilerimizin ve Yazarlarımızın sorumlulukları :


-Ziyaretcilerimizin Sorumlulukları-

- Kullanılan servislerdeki her türlü görüş, fikir, düşünce ve yazının sorumluluğu ve www.otomotivmuhendisligi.org'un muaf tutulması.

- Her türlü bilgi, veri kaybının sorumluluğu

- Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve Uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş olan ilke ve kurallara uyma ve sorumluluğu kabul etme.

- Diğer yazar , ziyaretçi ve kişileri tehdit, taciz,hakaret gibi uygun olmayan hareketlerle zor durumda bırakmama.

- İzin alınmadan reklam yapmama.

- Kullanmış olduğu hizmetlerdeki her türlü sorumluluğu kabul etme.

www.otomotivmuhendisligi.org 'a, sunmuş olduğu yazı,içerik ve yorum v.s. dilediği gibi "müdahele etme hakkı"nın mahfuz olduğunu kabul etme.

5-Kullanabileceğimiz Haklar : 

-Gerekli durumlarda kullanabileceğimiz haklar-


Bilgilerinizi gizlilik politikamız çerçevesinde her türlü teknolojiyi kullanma hakkını vermiş sayılırsınız.

- Hizmetlerimiz, sitemiz belirli bir zaman durdurulabilir ya da tümüyle sona erdirilebilir. Bu nedenle www.otomotivmuhendisligi.org hiçbir sorumluluk kabul etmez.

- Sitemizde yer alan tüm yazı , içerik ve bilgileri ticari amaçlarımız için kullanma hakkımız mahfuzdur.


-Reklam-tanıtım ve Danışmanlık hizmetlerimiz ile hep yanınızdayız-

- Sitemiz reklam-tanıtım ve danışmanlık hizmetleri haricinde ücretsiz hizmetler içermektedir. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, başlatabileceğimiz, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirebileceğimiz gibi, hizmetleri, sürekli veya geçici olarak kaldırılması hakkımız da mahfuzdur. Bu yapacağız anlamına gelmemekte olup, yapma hakkımızın korunması amacını taşımaktadır.

- Bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme veya varolan maddeleri değiştirme hakkımız saklıdır. Yazarlarımızın ve Ziyaretçilerimizin www.otomotivmuhendisligi.org'u kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş olduğu sayılır.

- Yazar paylaşımları ile ilgili tüm sorumluluğun yazara ait olduğu ve bu nedenle www.otomotivmuhendisligi.org'in sorumlu tutulamaması hakkı.( Not: Buradaki yazardan kasıt , sitedeki içerikleri ve paylaşımları yapanlarla beraber aynı zamanda fikir ve görüş beyan eden bunun yanında yorum yazan ziyaretcileride kast ettiğimizi belirtmiş olalım.)

6-Gizlilik : Tüm kurallar gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılacaktır.

7-Garanti : www.otomotivmuhendisligi.org hizmetini devam ettirme amacını ilke edinmiş olsa da sürdürülebilirliği için herhangi bir garanti sunmaz. Bu nedenle uğrayabileceğiniz maddi ve manevi zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.

8-Kurallara UYMAZSANIZ ne olur? : 

-Kurallara uymayan ziyaretci ve yazarlar hakkında gerekli durumlarda yasal haklar kullanılır-

www.otomotivmuhendisligi.org, uyarı mesajı gönderebilir, bilgileriniz ve paylaşımlarınız ve yazar kaydınız haber verilmeksizin silinebilir, yasal yollara gidilebilir.

9-Diğer : Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na uygun olarak, hiçbir yasal tezatta yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasa dışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. 


-Uyuşmazlıkların çözümünde istanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir-

 İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

!!---SON UYARI---!!:

-SON UYARILARIMIZ-

Dış kaynaklı sitelerden ve içerik sağlayıcılardan indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir. 

Sitemizdeki ve dış kaynaklı içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz. 

www.otomotivmuhendisligi.org
 
Support : Creating Website TOMO | TOMDER | Automotive Design
Copyright © 2012 - 2015 Otomotiv Mühendisliği © 2020 - Her Hakki Saklidir
Template Renewal by Alican Sirin Published by Facebook Group
Proudly powered by :Google | Blogger