" Sizde ekibimize katılıp , Web sitemizde yazar olmak ister misiniz ?

Araştırmayı seven , bilgi ve becerisine güvenen.

Gönüllü olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar.
seçeneğine tıklayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. "

İletisim Paneli

UYARI: İş yoğunluğundan dolayı web sitemize yazılan mesajlara cevap veremiyoruz. Bunun yerine Facebook Grubumuza bölüm ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz https://www.facebook.com/groups/turkiye.otomotiv.muhendisleri/


"En iyi hizmet kalitedir." prensibini benimseyerek Blog sitemizde sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için , sorunlarınızı bizimle paylaşabileceğiniz , gerektiğinde yardım alabileceğiniz , reklam amaçlı görüşmeleriniz  ve bölüm ile ilgili diğer tüm konularda bizimle 7 / 24 iletişim sağlamanız için varız.

- Öneri ve Şikayet -


Otomotiv Mühendisliği Blog Sitesi olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmet standartlarımızı daha da geliştirebilme açısından , Önerileriniz ve Şikayetleriniz bizim için çok önemli. Öneri/Şikayet geri bildirim butonuna tıklayarak bizimle bu konuda görüşebilirsiniz.


- Bir Sorum Var -
Web blogumuzda sizlere her konuda yardımcı olmak için varız. Bölüm ile ilgili aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Uzman kadromuzla , en iyi şekilde sorularınıza çözüm bulmaya hazırız.

- Reklam Panosu -

Blog sitemizde ziyaretçilerimize alternatif imkanlar ve tanıtımlar sunabilmek adına , reklam panomuzu hizmetinize sunduk. Otomotiv Mühendisliği ve sektörü ile ilgili her türlü reklam görüşmeleri için , yardımcı olmaya hazırız.


- Diğer Konular -Öneri / Şikayet , Sorularınız ve reklam istekleri haricinde ; otomotiv ile ilgili diğer konularda merak ettiğiniz herşeyi sorabilir , fikir danışabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 
Support : Creating Website TOMO | TOMDER | Automotive Design
Copyright © 2012 - 2015 Otomotiv Mühendisliği © 2020 - Her Hakki Saklidir
Template Renewal by Alican Sirin Published by Facebook Group
Proudly powered by :Google | Blogger